Uw Adviseur

Onderstaand treft u een overzicht van de huidige VerVier adviseurs. Zelfstandig ondernemers, werkend voor eigen rekening en risico, en allen handelend onder de naam VerVier. Stuk voor stuk gecertificeerde vakmensen. Werkend onder hun eigen vergunning bij de AFM. Of als freelancer bij een vergunninghouder. Dit kunt u terugzien in de lijst hieronder. Voor al uw algemene vragen kunt u altijd een mail sturen naar info@vervier.nl.
Almere - Marianne Croes
Almere - Mandy van Hulst
Almere - Miranda Kits
Almere - Patrick van Dijk
Amsterdam - Joachim J.H. Nobel
Nobel Hypotheken, Vergunninghouder AFM nr 12016542 Tel: 020-68 81 343 j.nobel@vervier.nl
Vergelijkingskaart Hypotheek
Amsterdam - Edwin Greuter
Freelancer bij Nobel Hypotheken Tel: 06-15 587 996 e.greuter@vervier.nl
Vergelijkingskaart Hypotheek
Amsterdam - Arno Meyer
Freelancer bij Nobel Hypotheken Tel: 06-18 610 515 a.meyer@vervier.nl
Vergelijkingskaart Hypotheek
Baarn - Jorn Bakker
Bussum - Remco Bakker
Remco Bakker bv, Vergunninghouder AFM nr 12017842 Tel: 06-55 178 046 r.bakker@vervier.nl
Den Haag - Mark T.W. Liem
Den Haag - Bo Koole
Koole Financiële Diensten, freelancer bij T.W. Liem Assurantiën Tel: 06-24 267 400 b.koole@vervier.nl
Den Ham - Harro Rozemuller
Dronten - Rutger Brouwer
Dronten - Jan Schelhaas
Financieeladviesbureau Jan Schelhaas, Freelancer bij ABG Assurantiën Nederland Tel: 06-50 644 453 j.schelhaas@vervier.nl
Huizen - Martijn Besuijen
Mariënheem (Raalte) - Ab de Graaf
Nieuwerkerk a/d IJssel - René Gruts
Gruts Consultancy, Vergunninghouder AFM nr 12046449 Tel: 06-43 560 195 r.gruts@vervier.nl
Rotterdam - Raymond Timmers
Utrecht - Jan Adolfs
Jan Adolfs Financieel Advies, Vergunninghouder AFM nr 12015515 Tel: 06-53 96 18 99 j.adolfs@vervier.nl
Wervershoof - Jeroen van Dijk
IJsselstein - John van der Horst

Afinex Financiële Diensten IJsselstein, Freelancer bij Van Dijk Hypotheekdesk Tel: 06-52 648 426 j.vanderhorst@vervier.nl

Zoetermeer - Olav van Eeken
Van Eeken Consultancy, Freelancer bij Gruts Consultancy Tel: 06-83 539 120 o.vaneeken@vervier.nl