Uw Adviseur

Onderstaand treft u een overzicht van de huidige VerVier adviseurs. Zelfstandig ondernemers, werkend voor eigen rekening en risico, en allen handelend onder de naam VerVier. Stuk voor stuk gecertificeerde vakmensen. Werkend onder hun eigen vergunning bij de AFM. Of als freelancer bij een vergunninghouder. Dit kunt u terugzien in de lijst hieronder.
Voor al uw algemene vragen kunt u altijd een mail sturen naar info@vervier.nl.

Almere - Marianne Croes

Marianne Croes Advies
Freelancer bij VerVier Groep

Tel: 06-41 588 955
m.croes@vervier.nl

Almere - Christiaan Elsinga

Elsinga Hypotheken en Advies
Aangesloten onderneming bij ABG Assurantiën

Tel: 06-15 679 239
c.elsinga@vervier.nl

Almere - Mandy van Hulst

MVH Financiën
Freelancer bij VerVier Groep

Tel: 06-23 263 326
m.vanhulst@vervier.nl

Almere - Miranda Kits

MK Advies bv
Freelancer bij VerVier Groep

Tel: 06-44 227 050
m.kits@vervier.nl

Amersfoort - Patrick van Dijk

PM van Dijk Advies
Vergunninghouder AFM nr 12044711

Tel: 06-16 466 176
p.vandijk@vervier.nl

Amersfoort/Amsterdam - Martijn Ekelschot

Ekelschot Hypotheken & Advies
Freelancer bij ABG Assurantiën Nederland

Tel: 06-42 224 104
m.ekelschot@vervier.nl

Amersfoort/Zaandam - Raymond Vis
Amsterdam - Joachim J.H. Nobel

Nobel Hypotheken
Vergunninghouder AFM nr 12016542

Tel: 020-68 81 343
j.nobel@vervier.nl

Baarn - Jorn Bakker

J. Bakker
Freelancer bij ABG Assurantiën Nederland

Tel: 06-48 284 274
j.bakker@vervier.nl

Baarn - Dirk Suik

Dirk Suik
Freelancer bij ABG Assurantiën Nederland

Tel: 06-48 284 338
d.suik@vervier.nl

Bussum - Remco Bakker

Remco Bakker bv
Vergunninghouder AFM nr 12017842

Tel: 06-55 178 046
r.bakker@vervier.nl

Den Haag - Mark T.W. Liem

TW Liem Assurantiën
Vergunninghouder AFM nr 12011597

Tel: 06-50 661 866
m.liem@vervier.nl

Groningen - Bas Udding

Udding Financieel Advies
Freelancer bij Elsinga Hypotheken en Advies

Tel: 06-57 578 393
b.udding@vervier.nl

Hilversum - Lennart Kaag

 

Kaag Financieel Advies
Freelancer bij  Elsinga Hypotheken en Advies

Tel: 06-46 308 373
l.kaag@vervier.nl

Huizen - Martijn Besuijen

M. Besuijen Advies
Freelancer bij PM van Dijk Advies

Tel: 06-43 033 714
m.besuijen@vervier.nl

Mariënheem (Raalte) - Ab de Graaf

ABG Assurantiën Nederland
Vergunninghouder AFM nr 12010315

Tel: 06-16 466 274
a.degraaf@vervier.nl

Nieuwerkerk a/d IJssel - René Gruts

Gruts Consultancy
Vergunninghouder AFM nr 12046449

Tel: 06-43 560 195
r.gruts@vervier.nl

Rotterdam - Raymond Timmers

Wise house and finance
Freelancer bij VerVier Groep

Tel: 06-43 596 925
r.timmers@vervier.nl

Utrecht - Jan Adolfs

Jan Adolfs Financieel Advies
Vergunninghouder AFM nr 12015515

Tel: 030-87 74 801
j.adolfs@vervier.nl

Wervershoof - Jeroen van Dijk

Van Dijk Hypotheekdesk
Vergunninghouder AFM nr 12042358

Tel: 06-50 804 776
j.vandijk@vervier.nl

IJsselstein - John van der Horst

Afinex Financiële Diensten IJsselstein
Freelancer bij Van Dijk Hypotheekdesk

Tel: 06-52 648 426
j.vanderhorst@vervier.nl

Zoetermeer - Olav van Eeken

Van Eeken Consultancy
Freelancer bij Gruts Consultancy

Tel: 06-83 539 120
o.vaneeken@vervier.nl

Zwolle - Floris Mulkens

FMHypotheken
Vergunninghouder AFM nr 12020444

Tel: 06-28 951 233
f.mulkens@vervier.nl