Uw Adviseur

Onderstaand treft u een overzicht van de huidige VerVier adviseurs. Zelfstandig ondernemers, werkend voor eigen rekening en risico, en allen handelend onder de naam VerVier. Stuk voor stuk gecertificeerde vakmensen. Werkend onder hun eigen vergunning bij de AFM. Of als freelancer bij een vergunninghouder. Dit kunt u terugzien in de lijst hieronder. Voor al uw algemene vragen kunt u altijd een mail sturen naar info@vervier.nl.

Almere - Marianne Croes
Marianne Croes Advies Freelancer bij VerVier Groep Tel: 06-41 588 955 m.croes@vervier.nl
Almere - Mandy van Hulst
MVH Financiën Freelancer bij VerVier Groep Tel: 06-23 263 326 m.vanhulst@vervier.nl
Almere - Miranda Kits
MK Advies bv Freelancer bij VerVier Groep Tel: 06-44 227 050 m.kits@vervier.nl
Almere - Patrick van Dijk
PM van Dijk Advies Vergunninghouder AFM nr 12044711 Tel: 06-16 466 176 p.vandijk@vervier.nl
Amsterdam - Joachim J.H. Nobel
Nobel Hypotheken Vergunninghouder AFM nr 12016542 Tel: 020-68 81 343 j.nobel@vervier.nl
Amsterdam - Edwin Greuter
Freelancer bij Nobel Hypotheken Tel: 06-15 587 996 e.greuter@vervier.nl
Amsterdam - Arno Meyer
Freelancer bij Nobel Hypotheken Tel: 06-18 610 515 a.meyer@vervier.nl
Baarn - Jorn Bakker
J. Bakker Freelancer bij ABG Assurantiën Nederland Tel: 06-48 284 274 j.bakker@vervier.nl
Bovenkarspel - Henk Sjerps
  H. Sjerps Freelancer bij ABG Assurantiën Nederland Tel: 06-10 480 033 h.sjerps@vervier.nl
Bussum - Remco Bakker
    Remco Bakker bv Vergunninghouder AFM nr 12017842 Tel: 06-55 178 046 r.bakker@vervier.nl
Den Haag - Mark T.W. Liem

TW Liem Assurantiën Vergunninghouder AFM nr 12011597 Tel: 06-50 661 866 m.liem@vervier.nl

Dronten - Henk Sjerps
          H. Sjerps Freelancer bij ABG Assurantiën Nederland Tel: 06-10 480 033 h.sjerps@vervier.nl
Huizen - Martijn Besuijen
  M. Besuijen Advies Freelancer bij PM van Dijk Advies Tel: 06-43 033 714 m.besuijen@vervier.nl
Mariënheem (Raalte) - Ab de Graaf
ABG Assurantiën Nederland Vergunninghouder AFM nr 12010315 Tel: 06-16 466 274 a.degraaf@vervier.nl
Nieuwerkerk a/d IJssel - René Gruts
Gruts Consultancy Vergunninghouder AFM nr 12046449 Tel: 06-43 560 195 r.gruts@vervier.nl
Rotterdam - Raymond Timmers
Wise house and finance Freelancer bij VerVier Groep Tel: 06-43 596 925 r.timmers@vervier.nl
Utrecht - Jan Adolfs
Jan Adolfs Financieel Advies Vergunninghouder AFM nr 12015515 Tel: 06-53 96 18 99 j.adolfs@vervier.nl
Wervershoof - Jeroen van Dijk
Van Dijk Hypotheekdesk Vergunninghouder AFM nr 12042358 Tel: 06-50 804 776 j.vandijk@vervier.nl
IJsselstein - John van der Horst
  Afinex Financiële Diensten IJsselstein Freelancer bij Van Dijk Hypotheekdesk Tel: 06-52 648 426 j.vanderhorst@vervier.nl
Zoetermeer - Olav van Eeken
Van Eeken Consultancy Freelancer bij Gruts Consultancy Tel: 06-83 539 120 o.vaneeken@vervier.nl